Levandulové údolí recenze

Levandulové údolí je nádherné místo plné fialových levandulových polí, které rozkvétají v letních měsících. Tento údolí se nachází v malebné krajině a je oblíbeným cílem turistů, kteří si chtějí užít krásu kvetoucích levandulových rostlin. Navštívit Levandulové údolí je skvělý způsob, jak si odpočinout a načerpat novou energii v klidné atmosféře přírody.

Levandulové údolí

Levandulové údolí je nádherné místo, které si zaslouží být prozkoumáno každým milovníkem přírody. Toto údolí je známé svou bohatou kvetoucí levandulí, která vytváří nádherný a relaxační prostředí. Navštívit Levandulové údolí je skvělý způsob, jak si odpočinout od každodenního shonu a obdivovat krásu přírody.

Firma Levandulové údolí

Levandulové údolí je jedinečná společnost zaměřená na pěstování a zpracování levandule. Jejich produkty jsou vysoce kvalitní a ručně vyráběné, což zaručuje autenticitu a čerstvost. Společnost se zaměřuje na udržitelnost a ekologické praktiky, což je zřejmé ve všech jejich výrobcích. Levandulové údolí je skvělou volbou pro ty, kteří hledají přírodní a kvalitní produkty pro péči o své tělo a duši.

Kontakty

Levandulové údolí Chodouň 276, 267 51 Chodouň-Zdice, Česko
+420 777 168 889

 • pondělí: Zavřeno
 • úterý: 10:00–17:00
 • středa: 10:00–17:00
 • čtvrtek: 10:00–17:00
 • pátek: 10:00–17:00
 • sobota: 10:00–18:00
 • neděle: 10:00–18:00

Výhody

 • ✅ Levandulové údolí je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek
 • ✅ Pro milovníky přírody je zde bohatá fauna a flora
 • ✅ V údolí se nachází malebné vinice, které dodávají místu unikátní atmosféru
 • ✅ Pro milovníky historie je zde možnost navštívit starobylé památky
 • ✅ Levandulové údolí je také skvělým místem pro fotografování a tvorbu uměleckých děl

Nevýhody

 • ❌Levandulové údolí má krásnou atmosféru, ale bohužel není bez chyb:
 • ❌ Nedostatek informací o historii místa a jeho významu pro region
 • ❌ Omezený výběr restaurací a občerstvení v okolí
 • ❌ Nedostatečná dostupnost veřejné dopravy k této lokalitě
 • ❌ Vysoké ceny vstupného a parkování
 • ❌ Omezené možnosti ubytování v blízkém okolí

Zkušenosti

Úžasné místo odpočinku a klidu. Oáza zapomnění ,úlevy a všudypřítomné vůně levandule. Takový malý ráj uprostřed divočiny. Krásní lidé to tu vedou a s pohlazením na duši odjíždím zpátky do ruchu velkoměsta a vím ,že se zase vrátím. Zbytek už musí každý sám. Jak říkával múj Táta “Dokonalosti se dosahuje maličkostmi, ale dokonalost není maličkost”🤗

Jan Peterka

Údolí se nachází na kraji obce, s vlastním parkovištěm, v docházkové vzdálenosti od vlakového nádraží Zdice. Kromě výrobků z levandule je možno zakoupit jídlo i pití. Obchůdek je spíše menší a zboží je na můj vkus spíše dražší. Obsluha ráda poradí při nákupu se způsoby používání nabízených produktů. Veškeré zboží je bio kvalita.

Janali XXX

Krásné místo s příjemnou atmosférou a širokou nabídkou produktů s levandulí (koktejly, nealko, dezerty apd – vyfotila jsem nápojový lístek, podívejte se když tak do fotek). Na jídlo/pití budete cca 30 minut čekat, protože lidí je hodně, ale to se asi dá očekávat. Moc hezké i na focení 🙂 myslím, že místo je skvělé i na výlet s dětmi, mají tu pro ně různé aktivity a úkoly. Parkoviště je hned vedle, vstup se psy povolen (to jsem bohužel nikde na webu nedohledala a psa jsme raději nechali doma, což je škoda)

Natalia Sokolova

Krásné místo v dojezdové vzdálenosti půl hodiny od Prahy. Před farmou se nachází velké bezplatné parkoviště. Údolí jsme navštívili začátkem července, kdy to dle mého stojí co se květeny týče nejvíce za to 🪻. V areálu se kromě levandulového pole nachází bistro, kde doporučuji vyzkoušet levandulovou mimosu a určitě ochutnat i něco z kuchyně 🤤. Ceny jsou lehce nadsazené, ale s tím je třeba počítat. Čověk tak podporuje především samotný chod farmy. (Vstup 150 Kč, jídlo 200 Kč, káva a čaj 80 Kč) Místo je navíc dog friendly 🐶 a s většími dětmi se tu rodiny zabaví minimálně celé dopoledne v rámci hravého programu, které se tu také nabízí 👀. Moc se nám tu líbilo a návštěvu příští rok zopakujeme 🤩.

Miroslav Kovařík

Pro mě nádherná symbióza pohody a relaxu v nádherném prostředí. Fandím tomuto projektu a paní majitelce přeju hodně úspěchů podnikání. Určitě se vrátím.

Ivana Staňková

Často kladené dotazy

Jsem nezávislý recenzent a musím říct, že Levandulové údolí je jedním z nejúžasnějších míst, které jsem kdy navštívil.

Jaké jsou hlavní atrakce v Levandulovém údolí?

Hlavní atrakcí jsou rozsáhlá pole levandulí, malebné vinice a úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Kdy je nejlepší čas navštívit Levandulové údolí?

Nejlepší čas na návštěvu je během letních měsíců, kdy je levandule v plném rozkvětu a celá oblast je plná života.

Jak se dostanu do Levandulového údolí?

Levandulové údolí se nachází v malebné oblasti, která je snadno dostupná autem nebo veřejnou dopravou z blízkých měst.

Nabízí Levandulové údolí ubytování pro návštěvníky?

Ano, v okolí Levandulového údolí je k dispozici široká škála ubytovacích možností, od luxusních hotelů po útulné penziony.

Existují v Levandulovém údolí nějaké turistické stezky nebo aktivity?

Ano, v okolí Levandulového údolí jsou k dispozici různé turistické stezky a aktivity, jako jsou procházky po polích levandulí, ochutnávky místních vín a relaxace v přírodě.

Leave a Comment