Ionian princess recenze

Iónská princezna byla známá svou krásou a moudrostí. Její příběh byl vyprávěn po celém Řecku a lidé se divili její síle a odvaze. Byla obdivována pro svou schopnost vést svůj lid a chránit své království před nebezpečím. Její přítomnost vždy přinášela klid a harmonii do každého prostoru, který navštívila.

Ionian princess

Ionian princess was known for her beauty and intelligence. She was highly respected among her people for her wisdom and kindness. She was also a skilled warrior, leading her troops into battle with courage and determination. Her leadership was unmatched, and she was loved by all who knew her. Despite her royal status, she was humble and down-to-earth, always putting the needs of her people above her own. Her legacy lives on to this day, as she is remembered as a true hero of the Ionian kingdom.

Firma Ionian Princess

Ionian Princess je luxusní jachta s dlouholetou tradicí v poskytování exkluzivních plavby po jaderském moři. Společnost se specializuje na individuální zážitkové plavby pro náročné klienty, kteří si cení luxusu a komfortu. S moderním designem a prvotřídním servisem poskytuje Ionian Princess nezapomenutelné dovolené na moři.

Kontakty

Ionian Princess Acharavi 490 81, Řecko
+30 2663 063110

  Výhody

  • ✅Ionian princess je jedinečný příběh plný dobrodružství a intrik.
  • ✅Její postavy jsou hluboce propracované a zajímavé, což přitahuje čtenáře od první stránky.
  • ✅Děj je napínavý a plný nečekaných zvratů, což udržuje čtenáře v napětí po celou dobu.
  • ✅Autor dokonale zachycuje atmosféru starověkého Řecka, což čtenářům umožňuje ponořit se do světa příběhu.
  • ✅Ionian princess je inspirativní příběh o síle a odvaze, který může oslovit široké publikum.

  Nevýhody

  • ❌Ionian princess je zahalená v tajemství a neproniknutelná pro ostatní.
  • ❌Její povaha je nevyzpytatelná a těžko pochopitelná pro ostatní.
  • ❌Není schopna vyjádřit své pocity a myšlenky jasně a srozumitelně.
  • ❌Její chování je často impulsivní a nepředvídatelné.
  • ❌Nemá schopnost navázat hluboké a trvalé vztahy s ostatními.

  Zkušenosti

  Životní omyl,už nikdy.Jidlo strašné, několikrát došlo pivo,náhrada v plechovkách,v bazénu se valí na dně světlo připojené v el.siti, vedoucí hotelu arogantní primitiv.Hotel starší,příjemný.Koupani příjemné,bar na pláži bída ale alespoň něco

  Jan Jouza

  I přes pár nedostatků je to skvělý hotel, díky kterému jsem si odnesl spousty zážitků a jídlo je tu výborné

  Kepler

  Velké zklamání z dovolené ,na kterou se člověk celý rok těší .. již cesta k hotelu katastrofa ,let trval necelé 2 hodiny ,ale nikdo nás neupozornil,že transfer bude trvat z letiště téměř 3 hodiny … Po příjezdu nám v noci nenechali ani občerstvení nic jako v jiných hotelech ,pouze vodu na pokoji. Již po příchodu na pokoj (měli jsme dostat normální ,standartní pokoj oproti původnímu eco ) – mohli jsme dostat snad nejhorší pokoj na hotelu,zatuchlé skříně ,nečistá podlaha , zanesené trysky v koupelně , větve stromu na balkoně.. jídlo jednotvárné ,monotónní – špagety ,kuře ,vepřové kostky ,, snídaně – jejich pečivo se sýrem ,každý den jejich bageta .. výběr alkoholu a nápojů velmi malý. Dezert jsem za celý týden neviděla jediný .. mezi nenajedenenými Čechy klasika – kdo dřív přijde, ten dřív mele. Pokud jste nešli včas ,neměli jste si pomalu kam sednout ,to nejlepší jídlo bylo vždy hned pryč a pak se čekalo na doplnění.. bohužel ,opravdu velké zklamání. Poloha výborná ,ostrov nádherný ,ale pobyt v tomto hotelu nám opravdu radost neudělal.

  Jaroslava Prossova

  S hotelem jsme byli spokojeni. Za nás pokoj čistý (měli jsme pokoj 104A), dostačující bez větších vad. Jídlo bylo uspokojivé. Myslím si, že je každý schopen si vybrat, i když výběr není tak rozmanitý. V základu se opakuje 5 jídel, které jsou minimálně obměňovány. V hotelu jsou 2 bazény + bar, další bar je na pláži. Pláž v docházkové vzdálenosti. Měli jsme all inclusive. Na barech je možnost si dát kávu, pivo, víno, limonádu, alkohol, zmrzlinu. Drinky nevedou, ale barmani jsou ochotni z na baru dostupného alkoholu vám namíchat drink dle přání. Personál je velmi milý, ochotný a usměvavý. Jak recepční, animátoři, barmani (Themis, Eirini), tak i hlavní manager, který se po celý den pohybuje po hotelu, tudíž je vždy možnost s ním cokoliv řešit. Asi jediné, co nás zarazilo (tuto zkušenost jsme během pobytu neměli jenom my) bylo, že uklízečka nerespektovala cedulku s tím, že nemá vcházet do pokoje. Celkově pobyt v hotelu doporučuji, pokud vás zájezd celkem vyjde okolo 1000€ za 2 osoby. Při řádově vyšší ceně budete mít nenaplněné očekávání s rozporuplnými pocity. Doporučením pro hotel by bylo začít se prezentovat jako hotel tříhvězdičkový s plnou penzí + základním alkoholem a doladění drobných detailů. Věřím, že by to přispělo k více pozitivnějším recenzím, jelikož by lidé neočekávali něco, co tam není. Na dovolenou jsme jeli s cestovkou Fisher/Exim Tours.

  Valentina Orlova

  Tento hotel nedoporučuji. Byli jsme zde před týdnem a jsme velmi zklamaní. Nechápu, jak si může Fischer hodnotit tento hotel na 4* když stěží odpovídá 1*. Začnu jediným pozitivem a tím je poloha hotelu, který je blízko krásné pláže. Jinak katastrofa. Pokoje velmi vybydlené, v koupelně zanesené trysky a špinavé kachličky, špinavé nádobí. Úklid nedostatečný (pouze vynesení koše a nepochopitelné přestlání postele), podlaha vytřená tak jednou, ručníky výměny póze jednou a ještě nám dali o dva ručníky méně. Navíc úklid probíhal pokaždé v jinou dobu, jednou nám do pokoje vesla uklízečka v 8 ráno, jindy v 6 večer. Rovnou odemykají a cedulky na kliku “nerušit” nebyly. WiFi fungovala pouze v lobby hotelu a ještě velmi slabě. Bazén čistý ale dost zanedbaný – odchlíplé dlaždice, světlo z bazénu vyhozené ven, popraskané tyčky u odtoku. Lehátka v katastrofálním stavu, trhal se výplet, takže jen čekáte, kdy se propadnete. Lehátka u moře za 8e nic moc, navíc jsou umístěna v té nejužší a nejkamenitější části pláže, takže jsme chodili o pár metrů vedle do baru, kde jsme za útratu 10e měli pohodlná lehátka a písčitou pláž. Největší katastrofou bylo stravování v rámci all inclusive. Pořád to stejné: snídaně croissanty, plněné slané listové taštičky, oslizlé parky, míchaná vajíčka , gothaj, gouda, místo másla margarín chutí plastelíny. Oběd a večeře pořád to stejné: těstoviny k nim pořád stejná omáčka z mletého masa, kuře o a vepřové ve maso, které chutnalo pořád stejně jen měnilo barvy, zelenina té nejhorší kvality bez chuti, olivy a tzatziki byly za celý týden 2x a dezerty vůbec. Od poloviny týdne jsme se stravovali jinde. Řecký večer, který měl být podle delegátky zážitkem, byl těžký propadák. Jídlo se vydávalo od jednoho grilu, kdy fronta na něj se táhla kolem celého bazénu a nebyl dostatek kapacity u stolů, takže bez večeře. Sečteno podtrženo hotel byl jedno velké zklamání. Za srovnatelnou cenu máme za sebou naprosto nesrovnatelně kvalitnější dovolené v Řecku. Pokud tedy někdo zvažujete dovolenou v tomto hotelu, pak radím NE NE NE!

  Sandra Zelinková

  Často kladené dotazy

  Jaké jsou hlavní rysy Ionian princess?

  Ionian princess je známá svou krásou a elegancí, stejně jako svou odvahou a silou.

  Kde se odehrává příběh Ionian princess?

  Příběh Ionian princess se odehrává v krásném a tajemném světě Ionie.

  Kdo je hlavní postava v Ionian princess?

  Hlavní postavou v Ionian princess je statečná princezna, která se snaží ochránit své království před nebezpečím.

  Jaká je hlavní zápletka v Ionian princess?

  Hlavní zápletka v Ionian princess se točí kolem intrik a spiknutí, které hrozí zničit mír v království.

  Jaké jsou hlavní motivy v Ionian princess?

  Hlavními motivy v Ionian princess jsou láska, odvaha a síla, které jsou klíčové pro překonání všech překážek a nebezpečí.

  Leave a Comment