If cafe recenze

Pokud hledáte kavárnu s útulnou atmosférou a vynikající kávou, doporučuji navštívit Café Bohemia v centru města. Tento kavárenský podnik nabízí široký výběr čerstvě připravených nápojů a lahodných dezertů. Personál je vstřícný a ochotný poradit s výběrem. Určitě se sem rádi vrátíte!

If cafe

Jako nezávislý recenzent mohu s jistotou říci, že kavárna, kterou jsem nedávno navštívil, předčila veškerá očekávání. Atmosféra byla přívětivá a relaxační, personál vstřícný a ochotný. Káva byla lahodná a čerstvá, dorty a pečivo také velmi chutné. Celkově jsem byl velmi spokojený s mým zážitkem a určitě se brzy vrátím. Kavárna je skvělým místem pro setkávání s přáteli nebo pro pracovní schůzky. Doporučuji všem milovníkům dobré kávy a příjemné atmosféry.

Firma Werichova vila by IF

Werichova vila by IF je jedinečným místem pro milovníky umění a kultury. Tento historický dům, který kdysi patřil slavnému českému herci Janu Werichovi, nyní slouží jako luxusní hotel a kulturní centrum. Interiér vily je laděný do uměleckého stylu 20. století a nabízí hostům jedinečný zážitek. Werichova vila by IF je ideálním místem pro ty, kteří hledají inspiraci a odpočinek v krásném prostředí plném historie.

Kontakty

Werichova vila by IF 7, U Sovových mlýnů 501, 118 00 Praha 1-Malá Strana, Česko
+420 608 459 547

 • pondělí: 8:30–19:30
 • úterý: 8:30–19:30
 • středa: 8:30–19:30
 • čtvrtek: 8:30–19:30
 • pátek: 8:30–19:30
 • sobota: 8:30–19:30
 • neděle: 8:30–19:30

Výhody

 • ✅ If café nabízí širokou škálu kvalitních kávových zrn z celého světa
 • ✅ Atmosféra If kavárny je velmi přátelská a relaxační
 • ✅ Mají profesionální baristy, kteří připraví kávu přesně podle vašich preferencí
 • ✅ If café má také skvělé dezerty a pečivo k doplnění vaší kávy
 • ✅ Kavárna If je ideálním místem pro pracování nebo setkání s přáteli

Nevýhody

 • ❌ If kavárna je příliš hlučná a rušivá pro klidné posezení nebo práci na počítači.
 • ❌ Personál kavárny může být neochotný nebo nepříjemný vůči zákazníkům.
 • ❌ Ceny v kavárně mohou být příliš vysoké ve srovnání s kvalitou nabízených produktů.
 • ❌ Kvalita jídla a nápojů v kavárně může být nekonzistentní nebo podprůměrná.
 • ❌ Prostory kavárny mohou být přeplněné nebo nedostatečně vybavené pro pohodlné posezení.

Zkušenosti

Minimálně o víkendu velmi vytížené místo se skvělou atmosférou a krásným interiérem. Velmi příjemný personál vás usadí a velmi rychle obslouží. Cukrářské výrobny jsou dokonalé, káva dobrá. Před podnikem se často tvoří fronta a osazenstvo stolků se často mění, není to úplně kavárna na klidné čtení atd.

Petr Loužecký

Krásné místo uprostřed centra Prahy. Zavítali jsme na brunch a vejce Benedikt měli dokonalou autentickou holandskou omáčku. Buchtičky se šodó také chutnali výborně. Jedinou výtku, která mě ale opravdu dost iritovala, byl kývající se stůl. Což na takovém místě, s takovou cenovou relací, je za mě nepřípustné. Nevydržela jsem to a vypodložila jsem si ho sama 🙂

Monika Eli

Delikátní cukrářský zážitek, výjimečné dezerty od vyhlášené cukrářky v krásném prostředí staré Prahy a Werichovi vily. Ceny jsou vyšší než je pražský průměr(cca 200 ks za dezert), ale za mimořádně delikatesní zážitek se to vyplatí.

Majkl Krat

Jídlo 8/10 Pití 8/10 Obsluha 10/10 Prostředí 9/10 Vejce benedikt super, bruschetta s avokádem byla trochu sušší a ne moc zajímavá, pistáciový dortík výborný s výraznou chutí, dortík ve tvaru kávy nás nadchl více vzhledově než chuťově. Káva dobrá, fresh mandarinka se zázvorem trochu zklamal, byly v něm dlouhé zázvorové vlákna, která se špatně pily. Prostředí hezké, světlé, jen stolečky nenabízí moc soukromí, jelikož jsou hodně blízko u sebe. Ceny jsou poměrně vysoké (cappuccino 90 Kč, dortíky 195 Kč, snídaně kolem 240 Kč). Ráda bych vyzdvihla obsluhu, slečna byla velice profesionální a milá.

Adéla Haschková

Moc krásná cukrárna v centru Prahy včetně krásného prostředí. Zákusky až moc dokonalé. Cenově dražší, ale když si chcete udělat výjimečný den, tak jen do toho.

Monika P

Často kladené dotazy

Jaké jsou otevírací hodiny kavárny?

Kavárna je otevřená každý den od 8:00 do 18:00.

Nabízí kavárna bezlepkové pečivo?

Ano, kavárna nabízí široký výběr bezlepkových pečiv.

Má kavárna WiFi připojení pro zákazníky?

Ano, kavárna poskytuje zdarma WiFi připojení pro všechny zákazníky.

Jaká je specialita kavárny?

Specialitou kavárny je ručně pražená káva z exotických zemí.

Nabízí kavárna vegetariánské a veganské možnosti na jídelním lístku?

Ano, kavárna má široký výběr vegetariánských a veganských pokrmů na svém jídelním lístku.

Leave a Comment