Ideální nájemce recenze

Ideální nájemce je ten, kdo je spolehlivý, má stabilní příjem a dodržuje všechna pravidla a podmínky nájmu. Dále by měl být ohleduplný k sousedům a starat se o nemovitost jako o vlastní. Vhodný nájemce by měl být také schopen komunikovat s pronajímatelem a řešit případné problémy nebo opravy v bytě. Je důležité, aby nájemce respektoval majetková práva a dodržoval smlouvu o nájmu.

Ideální nájemce

Ideální nájemce je ten, kdo splňuje veškeré požadavky pronajímatele a zároveň je spolehlivý a odpovědný. Měl by mít stabilní příjem a být schopen pravidelně hradit nájemné včas. Ideální nájemce by měl také dodržovat veškerá pravidla domu a dbát na udržování čistoty a pořádku. Důležité je také komunikovat o případných problémech či opravách včas a řešit je společně s pronajímatelem. V neposlední řadě by ideální nájemce měl být respektován ostatními sousedy a chovat se slušně a ohleduplně.

Firma Ideální nájemce

Ideální nájemce pro společnost XYZ je ten, kdo má silné pracovní zkušenosti v oboru, vynikající komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu. Tento nájemce by měl být schopen rychle se adaptovat na nové situace a být flexibilní v plnění svých pracovních povinností. Dále by měl mít schopnost řešit problémy a přicházet s novými nápady pro rozvoj společnosti.

Kontakty

Ideální nájemce Kubánské nám. 1391/11, 100 00 Praha 10-Vršovice, Česko
+420 222 703 030

 • pondělí: 9:00–17:00
 • úterý: 9:00–17:00
 • středa: 9:00–17:00
 • čtvrtek: 9:00–17:00
 • pátek: 9:00–17:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Ideální nájemce je spolehlivý a vždy platí včas nájemné.
 • ✅Je flexibilní a ochotný spolupracovat s pronajímatelem.
 • ✅Má vysokou úroveň čistoty a udržuje pronajatý prostor v dobrém stavu.
 • ✅Respektuje pravidla domu a je ohleduplný k ostatním nájemníkům.
 • ✅Je komunikativní a řeší případné problémy či stížnosti s pronajímatelem bez zbytečného konfliktu.

Nevýhody

 • ❌ Ideální nájemce není schopen dodržovat platné smluvní podmínky.
 • ❌ Ideální nájemce nejeví dostatečnou péči o pronajatý objekt.
 • ❌ Ideální nájemce často nekomunikuje s pronajímatelem ohledně potřebných úprav nebo oprav.
 • ❌ Ideální nájemce neplní své finanční závazky včas.
 • ❌ Ideální nájemce má často problémy s dodržováním klidových a bezpečnostních pravidel v objektu.

Zkušenosti

Jsem vděčná za veškerou ochotu, lidský a seriózní přístup společnosti, která je opravdu proklientská. Domluva je vždy příjemná. Možné komplikace se řeší s úsměvem. Zkušenosti s ideálním nájemcem mám obecně pouze kladné.

Meggie Nikaschová

Naprosto nespolehlivá služba. Již to budou 2 týdny, kdy mám díky havárii vody (vzniklé ihned v začátku nájemného) neobyvatelný byt. Jediné iniciativy ze strany “ideálního nájemce”, byla rychlá reakce a návštěva technika, který zjistil závažnost situace. Poté ticho po pěšině. Nikdo mě dále nekontaktuje. Nebyly mi sděleny jakékoliv kompenzace či naskytnuty služby, které by mi napomohly obejít se bez bydlení. Doslova mě v tom nechali se vymáchat. Co je zarážející, že veškeré kontakty na služby vyřizující opravy, jsem musel ideálnímu nájemci přeposílat. Ze zákona je možné na úkor neobyvatelného bytu vypovědět nájemní smlouvu. Na zákaznické lince mi ale bylo řečeno, že nikoliv. Že platí 3 měsíční výpovědní lhůta a že tento problém hradí pojišťovna a zřizuje hotel. Hotel jsem nedostal.

Martin Štrunc

Naprosto příšerná zkušenost. Rozhodně nedoporučuji s touto firmou vůbec spolupracovat. Zastupuji slečnu-matku samoživitelku, která v novostavbě bydlí 1 rok. Novostavba prožila první zimu. Brno-Ponava v bytě je abnormální vlhkost vzduchu která se po vyvětrání vždy během chvíle vyšplhá na 76%. Denně se měří vlhkost zdiva která je také anormálně vysoká. Vznikají obrovské plísně. Prostředí pro 4 měsíční holčičku je naprosto nezdravé. Přehazují si nás z jednoho realitního makléře na druhého a odesílají nám neustále stejný e-mail, kde tvrdí že je to naše chyba, že se nevětrá. Naprostý nesmysl! V bytě se větrá neustále. V současné chvíli je zničená podlaha, lišty u podlahy. Správce bytů z realitní kanceláře si převzal za kolegu řešení této situace. Následně znovu odeslal ten samý e-mail, že se nevětrá. Celou dobu nám v e-mailu ve zkratce píší, že to máme na své náklady odstranit. Nereagují, reklamaci se stavební firmou, kterou jsme podávali skoro před měsícem vůbec neřeší. V tuto chvíli jednám se soudním znalcem, hygienou a dětskou lékařkou. Zřejmě budeme podávat žalobu, pokud se rozumně nedomluvíme. Prosím všechny, co mají stejnou zkušenost s touto firmou a chtějí situaci také řešit ( žaloba, odškodnění, vrácení nájmů) ať mi napíší na e-mal: ajhejc@gmail.com a můžeme podat hromadnou žalobu. S přáním příjemného zbytku dne, Hejč

Jakub Hejcu

Na Ideálního nájemce jsem dostal kontakt od příbuzných, kteří ho již též využívají. Podpis smlouvy, předání bytu proběhlo bez problémů. Komunikace byla skvělá. A po měsíci čekání je podepsán první nájemce. Děkuji

David Fiala

Příšerná společnost. Mají ve správě tisíce bytů a pak nejsou schopni nic řešit. Měli jsme zájem o jeden byt. Pan Lukáš Kubát mi zaslal e-mail s požadavkem o doplnění os. údajů, aby mohl následně zaslat rezervační smlouvu. Údaje poslány a pak ticho po pěšině. Makléř to vyřešil tak, že mi sprostě vytípal telefon, když jsem se mu snažila několikrát dovolat. Při hledání jiného bytu jsme se společnostem jako Ideální nájemce, Dokonalý nájemník apod. vyhnuli obloukem.

Lenka Didiova

Často kladené dotazy

Jsem nezávislý recenzent a hodnotím Ideálního nájemce jako skvělou platformu pro hledání pronájmu. Nabízí širokou škálu nabídek a užitečné funkce pro uživatele. Jak dlouho trvá proces hledání nájemníka na Ideálním nájemci?

Proces hledání nájemníka na Ideálním nájemci záleží na konkrétní situaci a požadavcích uživatele, ale obvykle je velmi rychlý a efektivní. Q: Jaká je úroveň bezpečnosti na Ideálním nájemci?

Leave a Comment