hotel atlantis recenze

Hotel Atlantis je úžasným místem k pobytu. Pokoje jsou prostorné a luxusně zařízené, personál je velmi přátelský a ochotný. Výhled z hotelového pokoje na moře je nádherný. Kromě toho je zde také skvělý bazén a wellness centrum. Celkově je hotel Atlantis skvělou volbou pro relaxační dovolenou.

hotel atlantis recenze

Hotel Atlantis je jedním z nejúžasnějších hotelů, které jsem kdy měl příležitost navštívit. Jeho luxusní prostředí a prvotřídní služby mě naprosto ohromily. Pokoje jsou elegantně zařízené a nabízejí úžasný výhled na moře. Personál je velmi vstřícný a ochotný, vždy se snaží udělat maximum pro spokojenost hostů.

Kromě skvělého ubytování nabízí hotel Atlantis také bohaté stravovací možnosti. Restaurace podávají lahodné pokrmy z místní i mezinárodní kuchyně, které potěší i ty nejnáročnější gurmány. Kromě toho je zde také wellness centrum, kde si můžete dopřát relaxační masáže nebo saunu.

Celkově jsem byl s pobytem v hotelu Atlantis naprosto spokojený a rád bych se sem vrátil. Doporučuji ho všem, kteří hledají luxusní ubytování s prvotřídním servisem. Tento hotel si zaslouží nejvyšší hodnocení a jsem rád, že jsem měl možnost ho navštívit.

Výhody

  • ✅V hotelu Atlantis najdete prvotřídní ubytování s luxusními pokoji a apartmány.
  • ✅Každý pokoj je zařízen s maximální péčí o detail a pohodlí hostů.
  • ✅V areálu hotelu se nachází široká škála restaurací a barů, kde si můžete vychutnat gastronomické lahůdky z celého světa.
  • ✅Atlantis nabízí také širokou škálu relaxačních a wellness služeb, včetně bazénu, sauny a masáží.
  • ✅Díky své výhodné poloze máte z hotelu Atlantis snadný přístup k mnoha turistickým atrakcím a památkám v okolí.

Nevýhody

  • ❌ Nečistota v pokojích a ve společných prostorách
  • ❌ Pomalá obsluha v restauraci a na recepci
  • ❌ Hlučné prostředí v bazénech a na pláži
  • ❌ Nedostatečné parkování pro hosty hotelu
  • ❌ Vysoké ceny za doplňkové služby a aktivity

Často kladené dotazy

Jaké jsou nejlepší restaurace v hotelu Atlantis?

Restaurace v hotelu Atlantis nabízí široký výběr gastronomických zážitků, mezi oblíbené patří restaurace Seafood Grill a Ossiano.

Jaká je nabídka wellness služeb v hotelu Atlantis?

Hotel Atlantis disponuje luxusním wellness centrem, kde si hosté mohou dopřát relaxační masáže, sauny, bazény a další wellness procedury.

Jaké aktivity mohou hosté využívat v hotelu Atlantis?

Hotel Atlantis nabízí širokou škálu aktivit pro své hosty, včetně golfového hřiště, vodního parku, potápění a dalších outdoorových aktivit.

Jaké jsou možnosti ubytování v hotelu Atlantis?

Hotel Atlantis nabízí luxusní pokoje a apartmány s výhledem na moře nebo na lázeňské zahrady, každý pokoj je zařízen ve stylu luxusního resortu.

Jaká je dopravní dostupnost hotelu Atlantis?

Hotel Atlantis se nachází v centru města a je dobře dostupný veřejnou dopravou, z letiště je možné využít transfer služby nebo si pronajmout auto přímo na místě.

Leave a Comment