Farmapark soběhrdy recenze

Farmapark Soběhrdy je moderní a inovativní farmaceutický park, který se specializuje na vývoj a výrobu léčivých přípravků. Sídlí v malebné oblasti Soběhrd u Prahy a nabízí širokou škálu služeb pro farmaceutický průmysl. V areálu parku se nachází moderní laboratoře, výrobní haly a kancelářské prostory. Farmapark Soběhrdy je známý svou kvalitou, inovacemi a profesionálním přístupem k vývoji léčiv.

Farmapark soběhrdy

Farmapark Soběhrdy je jedinečné místo, které nabízí širokou škálu léčivých bylin a rostlin. Tento biologický park se nachází v malebném prostředí a poskytuje návštěvníkům možnost objevovat léčivé účinky přírody. Farmapark Soběhrdy je ideálním místem pro ty, kteří hledají alternativní způsoby léčby a péče o své zdraví. Návštěvníci mohou procházet rozlehlými zahradami plnými léčivých bylin a rostlin, které mají blahodárné účinky na lidské tělo. Farmapark Soběhrdy je známý svou odbornou péčí o rostliny a nabízí také různé kurzy a semináře pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti v oblasti léčivých rostlin. Celkově je Farmapark Soběhrdy skvělým místem pro relaxaci a obnovu síly. Jeho unikátní atmosféra a bohatá nabídka léčivých bylin a rostlin ho činí ideálním místem pro ty, kteří chtějí najít harmonii a rovnováhu ve svém životě. Navštivte Farmapark Soběhrdy a objevte kouzlo přírody ve své nejčistší podobě.

Firma Farmapark Soběhrdy

Farmapark Soběhrdy je jednou z předních farmaceutických společností v České republice. Specializuje se na výrobu a distribuci léčivých přípravků pro léčbu různých onemocnění. Společnost je známá svou inovativní výzkumnou a vývojovou činností, která jí umožňuje nabízet širokou škálu léků pro pacienty. Díky svému dlouholetému působení na trhu si získala důvěru zákazníků a stala se jedním z klíčových hráčů ve farmaceutickém průmyslu. Farmapark Soběhrdy se zaměřuje na poskytování kvalitních a účinných léčiv pro zlepšení zdraví a života pacientů.

Kontakty

Farmapark Soběhrdy 256 01 Soběhrdy-Benešov u Prahy, Česko
+420 777 920 000

 • pondělí: Zavřeno
 • úterý: Zavřeno
 • středa: Zavřeno
 • čtvrtek: Zavřeno
 • pátek: Zavřeno
 • sobota: 10:00–18:00
 • neděle: 10:00–18:00

Výhody

 • ✅Farmapark Soběhrdy nabízí širokou škálu zdravých a čerstvých potravin přímo z místních farem a zahrádek.
 • ✅Farmapark Soběhrdy je ideálním místem pro rodinné výlety a relaxaci v přírodě.
 • ✅Farmapark Soběhrdy pořádá pravidelné akce a workshopy pro veřejnost, které jsou zaměřeny na zdravý životní styl a udržitelnost.
 • ✅Farmapark Soběhrdy podporuje lokální farmáře a producenty, což pomáhá udržovat tradiční zemědělské postupy a zachovávat biodiverzitu.
 • ✅Farmapark Soběhrdy má příjemnou atmosféru a prostředí, které přináší klid a relaxaci v hektickém světě.

Nevýhody

 • ❌Farmapark Soběhrdy nenabízí dostatečně široký výběr léků a zdravotnických potřeb.
 • ❌Farmapark Soběhrdy má nevstřícný personál, který není ochotný poskytnout adekvátní informace a pomoc zákazníkům.
 • ❌Farmapark Soběhrdy má nevyhovující otevírací dobu, což může být problém pro zákazníky s nepravidelným pracovním časem.
 • ❌Farmapark Soběhrdy má neustále vyšší ceny než konkurenční lékárny ve stejné oblasti.
 • ❌Farmapark Soběhrdy má často nedostatečné skladové zásoby, což může způsobit nedostupnost potřebných léků pro zákazníky.

Zkušenosti

Moc hezké místo na výlet s dětmi, plno zábavy, pěkná procházka a možnost krmení zvířat. Návštěva proběhla v dubnu, v teplých letních dnech bych asi volila jiné místo, většinu strávíte na přímém slunci.

kristyna vaskova

Upřímně místo je to krásné! Hlavně z pohledu na zvířata trochu jsem se obávala “placeného týrání zvířat” jako v zoo kde je malý výběh s ovcemi a tam se vypustí děti ať si pomazlí a nakrmí ovce což je za mě katastrofa. Zde to je úplně jinak bere se ohled na děti i na pohodu zvířat což je dnes rarita. Bohužel systém je dle mého nastavený na to jak získat ze zákazníků co nejvíc peněz.. Začlo to u vstupu kde je cena za dvouleté dítě stejná jako za dospělého což je obhájeno tím že má v ceně atrakce a já se ptám proč? Proč když atrakce uvnitř jsou buď pro děti od 3 let nebo od 100cm čili na ně nemůže přesto platí přirážku i za ně. To je hodně blbě vymyšlené. Dále by na stránkách mohlo být psané co za podniky s občerstvením jsou aktuálně otevřeny. Bylo velkým zklamáním že obědvat šlo jen v jednom podniku kde se opět platí vysoká jednotná cena “zaplať hodně a vem si kolik chceš” pro žravce super ale mohla by být i možnost ať si lidé zaplatí jen za to co snědli. Byla jsem tam se synem a babičkou čili tři osoby nějakých 800kč Babička si vzala polévku a salát, já dostala bramborovou kaši s chutí jako ze sáčku a k tomu 4 mini řízečky. Syn má alergii na mléko měl tedy jen 2 mini řízečky bez kaše a tyčinku z listového těsta. Čili opravdu nevýhodná koupě za 800kč Ale jiné podniky s jídlem byly krom buřtárny zavřené. Což jsme nemohli předvídat. Takže to jsou věci za které strhávám hvězdy. Jinak je to krásné udržované místo vybavené kde čím pro děti na zvířata o které je evidentně dobře postaráno a mají dostatek prostoru krásný pohled 👍🏽

zuzka Netolická

Báječný místo na strávení celého dne. Byli jsme už mimo sezonu, takže vstupy na atrakce se neplatily. Krmení zvířat, atrakce, hora hřišť, občerstvení, příroda, obchod se suvenýry i hračkami, velká vnitřní herna pro případ, že se pokazí počasí a obrovský parking. Snad jsem na nic nezapomněla. Určitě stojí za pár hodin cesty.

Martina Navrátilová

Zajímavé místo kousek od dálnice D1. Vstupné tuším 390,-kč za osobu s tím že vše uvnitř je zdarma mi přišlo jako fajn. Nicméně tam vlastně nic moc není, vše rychle děti omrzí. Když je horko není se kde před sluncem schovat, voda dole u potoka moc není. Vodní atrakce jsou suché (pouští vodu jen na pár okamžiku a pan se zase čeká než se pustí několik minut). Palačinka, lívance a jedna limča za 330kč mi přijde taky dost. Jinak pro děti fajn. Zvířata mají super výběhy, ty se tam mají moc dobře.

Petr Schmarc

Už jsme navštívili řadu farmparků a zooparků a tenhle u nás zatím vítězí! 💚Působí velmi upraveně. Je rozlehlý, je třeba se tedy připravit na to, že se člověk projde, což je ale za nás žádoucí. Spousta krásných zvířat a také spousta atrakcí a prolézaček na každém rohu. Synovi je dva a půl roku a nejvíc se mu líbil vláček, džípy, tubingová dráha a plovoucí kruhy. Chvíli jsme se zdrželi i ve vnitřní herně s prolézačkami a kolotočem. Co se týče jídla, je zde možné opéct si buřty, dát si palačinky nebo výborné speciality z grilu. Jsou tu i vodní prvky a stezka lesem, která je celá ve stínu a cestou potkáte nutrie. Cena vstupného nám přijde odpovídající, taktéž i cena za all you can eat. Takže za nás 10/10 a moc se těšíme na další návštěvu!

Michaela Jelínková

Často kladené dotazy

Farmapark soběhrdy je moderní zdravotnické zařízení? Jaké služby nabízí Farmapark soběhrdy?

Ano, Farmapark soběhrdy je moderní zdravotnické zařízení. Q: Kde se nachází Farmapark soběhrdy?

Leave a Comment