Bylandia recenze

Bylandia je fascinující místo, které nabízí jedinečnou směsici kultury, historie a přírody. Tato oblast je proslulá svými středověkými kláštery, které jsou svědky bohaté historie a tradic. Příroda v Bylandii je také ohromující, s rozsáhlými lesy, horskými řetězci a krásnými jezery, které poskytují mnoho příležitostí k objevování a dobrodružství. Místní kuchyně je také stojí za zmínku, s širokou škálou tradičních jídel, které odrážejí bohatou kulturní rozmanitost oblasti. Navíc, Bylandia je také domovem pro řadu kulturních a uměleckých festivalů, které přitahují návštěvníky z celého světa.

Bylandia

Bylandia je fascinující místo s bohatou historií a kulturou. Toto území, které je často přehlíženo, je skutečným klenotem s unikátními zvyky, tradicemi a krajinou. Bylandia je známá svými malebnými vesnicemi, které jsou roztroušeny po celé zemi a jejichž architektura odráží bohatou historii tohoto místa. Z hlediska přírodních krás je Bylandia domovem pro několik národních parků a chráněných oblastí. Tyto parky nabízejí nádherné výhledy na nedotčenou přírodu a jsou domovem pro mnoho druhů divoké zvěře. Navíc, Bylandia je také známá svými krásnými jezery a řekami, které nabízejí mnoho možností pro rybaření a vodní sporty. Co se týče kultury, Bylandia je domovem pro mnoho kulturních festivalů a událostí, které odrážejí bohatou historii a tradice tohoto místa. Tyto festivaly jsou často doprovázeny tradičními tanci a hudbou, které jsou hluboce zakořeněné v kultuře Bylandie. Kromě toho, Bylandia je také známá svou vynikající kuchyní. Místní jídla jsou často připravována s čerstvými, místními surovinami a nabízejí jedinečnou chuťovou zkušenost. Významnou roli v Bylandii hraje také vzdělání. Země se může pochlubit řadou vysokých škol a univerzit, které nabízejí širokou škálu studijních programů. Celkově vzato, Bylandia je země plná kontrastů a různorodosti. Je to místo, kde se historie a kultura prolínají s přírodními krásami, což vytváří jedinečnou a poutavou atmosféru. Bez ohledu na to, zda hledáte dobrodružství v divočině, nebo chcete prozkoumat bohatou kulturu a historii, Bylandia má pro každého něco.

Firma Zábavní park Bylandia

Zábavní park Bylandia je jedinečným místem pro rodinnou zábavu. Nachází se v srdci České republiky a nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie. Park je známý svým zaměřením na interaktivní zábavu a vzdělávání, což ho odlišuje od jiných zábavních parků. Bylandia je domovem mnoha atrakcí, jako jsou horské dráhy, vodní skluzavky a tematické jízdy. Kromě toho park nabízí různé vzdělávací programy a workshopy pro děti všech věkových skupin. Je to ideální místo pro rodiny, které hledají zábavu a vzrušení, ale také chtějí, aby jejich děti se něco naučily. Co se týče gastronomie, Bylandia nabízí širokou škálu možností. Od tradičních českých pokrmů po mezinárodní kuchyni, je zde něco pro každého. K dispozici jsou také piknikové oblasti pro ty, kteří si chtějí přinést vlastní jídlo. Park je otevřený po celý rok a pravidelně pořádá různé akce, jako jsou tematické dny, koncerty a festivaly. To vše přispívá k tomu, že je Bylandia nejen místem pro zábavu, ale také pro kulturu a komunitu. Bylandia je opravdu výjimečný zábavní park, který nabízí něco pro každého. Je to místo, kde se můžete bavit, učit se a tvořit vzpomínky, které budou trvat celý život.

Kontakty

Zábavní park Bylandia Bylany, 282 01 Chrášťany-Český Brod, Česko
+420 607 222 220

 • pondělí: Zavřeno
 • úterý: Zavřeno
 • středa: Zavřeno
 • čtvrtek: Zavřeno
 • pátek: Zavřeno
 • sobota: 11:00–15:00
 • neděle: 11:00–15:00

Výhody

 • ✅První výhodou Bylandie je její bohatá historie a kulturní dědictví, které přitahuje turisty z celého světa.
 • ✅Druhou výhodou je její úžasná příroda, která nabízí mnoho možností pro outdoorové aktivity, jako je turistika, cyklistika či rybaření.
 • ✅Třetí výhodou je, že Bylandia má vynikající infrastrukturu, která umožňuje snadný přístup do všech částí země.
 • ✅Čtvrtou výhodou je její silná ekonomika, která nabízí mnoho příležitostí pro podnikání a investice.
 • ✅Pátou výhodou je, že Bylandia je známá svou vysokou úrovní vzdělání a výzkumu, což přitahuje studenty a vědce z celého světa.

Nevýhody

 • ❌První nevýhodou Bylandie je její odlehlost a obtížná dostupnost.
 • ❌Druhou nevýhodou je nedostatek moderní infrastruktury, což omezuje rozvoj oblasti.
 • ❌Třetí nevýhodou je nízká hustota obyvatelstva, což může vést k nedostatku sociální interakce.
 • ❌Čtvrtou nevýhodou je omezený rozsah služeb, včetně obchodů a zdravotnických zařízení.
 • ❌Pátou nevýhodou je extrémní klima, které může být pro některé lidi nepříjemné.

Zkušenosti

Místo skvělé, lokalita dobrá, parkoviště prostorné. Co mě trochu trápilo, tak že za cokoliv pomalu i za vzduch zde platíte. Vstupné pro 3 lidi (2 dospělí a jedno dítě) téměř 900 korun… atrakce pro děti, peníze, pár přesmažených nugetek s hranolky a colou 250,-, zvířata mají minimální výběh… jednou se podívat dobré, ale příště už bych sem vzhledem k cenám nejel. Nerozumím, proč po tak velkém vstupném musí být ještě vše, dokonale a úplně vše zpoplatněno extra ještě v areálu.

Angel O.D.

Jezdíme s dětmi na výlety často, a musím říct, že tady se nám opravdu moc líbilo! Obsluha milá, což se už moc často nevidí, zvířátka jiná než v zoo parcích, spousta herních prvků pro děti a v neposlední řadě jsme se i dobře najedli 🙂 Jediné co bych asi brala jinak je to, aby mohl být větší kontakt se zvířaty, ale zase na druhou stranu chápu majitele. Určitě jsme zde nebyli naposledy a těšíme se na příští návštěvu.

Radka Raduš

Zabavní park Bylandia je jedním z těch novějších v lokalitě Praha-východ. Park není čistě vyhraněn jedné konkrétní věci. V parku lze s dětmi trávit čas na prolézačkách, procházkou kolem ohrad se zvířaty, zajít do cirkusu (předem si zjistěte, kdy je program) či případně zvolit z dalších atrakcí (člun na vodě, řetízkový kolotoč, svezení se na koních či pro menší děti svezení se ve vláčku), které jsou však placené mimo hlavní vstupné. Dětská hřiště se nacházejí v areálu dvě a co je skvělé, nejsou narvaná dětmi takže si zablbnete. V areálu se nadále nacházejí dvě restaurace s posezením ve stínu. U dětských hřišť je spousta laviček a též dost lehátek se slunečníky. Na zadním hřišti se lze osvěžit i pomocí vodních rozprašovačů. Areál ještě není zdaleka dokončen, ale již teď má obrovský potenciál. Za mě je největší výhrou to, že se tam nemačkáte se stovkami dalších lidí a proto si to užijete naplno. Parkoviště je obrovské, zdarma, a nachazí se hned před areálem.

Václav Červenka

Byli jsme zde včera s manželem, kamarádkou a dětmi. Jedním slovem super! Vstupné se nám zdálo ze začátku drahé, 380 Kč i s představením. Pro 4 lidi vážně pálka. ALE! Nádherný, ohromný areál plný zvířat, dětských hřišť a atrakcí. Atrakce jsou sice za peníze, ale co není. Je zde krásně, čisto, pohoda… Všechna ta nádhera něco stojí, takže nakonec jsme přehodnotili a cena se nám už nezdála tak vysoká. V celém areálu je dost místa k sezení pod slunečníky nebo jen tak na trávě. Je vidět, že se o všechno pečlivě starají. Hřiště, hlavně dole, je vážně velké. Na své si přijdou i tatínkové a dědečkové. Je zde muzeum veteránů (to jsme nestihli projít, protože jsme byli s malými dětmi a hřiště bylo prostě top. Tak příště.). Muzeum vycpaných zvířat je také pěkné. Cirkusový stan s vystoupením. Opravují novou úžasnou budovu, tak jsem zvědavá, co to bude, až to bude. Má ohromný potenciál. WC nový, čistý. Kamarádce chybělo jen zrcadlo, ale to je na wc u vchodu 😉 Za nás určitě doporučuji a zase se sem vrátíme. Strávili jsme zde celé odpoledne až do zavíračky. Moc děkujeme za krásně strávený den ❤️

Andy Š.

Zoo se nám líbila moc. S malými dětmi nám vyhovují ty menší, že to krásně zvládneme projít. V areálu jsou úžasná dětská hřiště, ty jsme si užili všichni. A manžela zase potěšila sbírka veteránů, takže každý si našel to své.

Michaela Iblova

Často kladené dotazy

Jaká je hlavní atrakce Bylandie?

Hlavní atrakcí Bylandie je její bohatá historie a přírodní krása. Zde najdete nádherné historické památky a úchvatné přírodní scenérie.

Jaké je klima v Bylandii?

Klima v Bylandii je mírné, s teplými léty a chladnými, ale mírnými zimami. Je ideální pro outdoorové aktivity po celý rok.

Jaké jsou typické pokrmy v Bylandii?

Typickými pokrmy v Bylandii jsou místní speciality, jako jsou bylandské knedlíky, bylandský guláš a různé druhy bylandských sýrů.

Jaké jsou možnosti ubytování v Bylandii?

V Bylandii je mnoho možností ubytování, od luxusních hotelů a penzionů po levné hostely a kempy. Je zde něco pro každého.

Jak se dostanu do Bylandie?

Do Bylandie se můžete dostat různými způsoby – autem, vlakem nebo letadlem. Existuje mnoho pravidelných spojů do Bylandie z mnoha evropských měst.

Leave a Comment