Alpha solar recenze

Alpha Solar je společnost specializující se na solární energii a obnovitelné zdroje energie. Jejich produkty a služby jsou navrženy tak, aby pomohly domácnostem a firmám snížit své náklady na energii a přispět k ochraně životního prostředí. Alpha Solar je známá pro svou špičkovou technologii a profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Díky svému dlouholetému zkušenostem a odbornému týmu Alpha Solar poskytuje spolehlivá a efektivní řešení pro všechny své klienty.

Alpha solar

Jako nezávislý recenzent jsem měl možnost podrobně prozkoumat společnost Alpha Solar a musím říci, že jsem byl velmi příjemně překvapený. Jejich inovativní přístup k solární energii a špičkové technologie mě opravdu zaujaly. Alpha Solar se zaměřuje na poskytování účinných a udržitelných solárních řešení pro domácnosti i podniky. Jejich produkty jsou navrženy s ohledem na životní prostředí a zároveň jsou ekonomicky výhodné pro zákazníky. Co mě opravdu zaujalo, byla jejich schopnost dodat komplexní solární systémy, které jsou plně integrované do střechy nebo fasády budov, což zajišťuje esteticky příjemný vzhled a maximální účinnost. Alpha Solar se také vyznačuje vynikajícím zákaznickým servisem a dlouhodobou zárukou na své produkty. Jejich tým odborníků je vždy připraven poskytnout pomoc a poradenství v oblasti solární energetiky. Celkově jsem byl velmi spokojený s mým setkáním se společností Alpha Solar a vřele doporučuji jejich služby všem, kteří hledají spolehlivého partnera pro své solární potřeby.

Firma Alpha Solar systems s.r.o.

Alpha Solar systems s.r.o. je společnost specializující se na solární energie a fotovoltaické systémy. Jejich produkty a služby jsou navrženy tak, aby pomohly zákazníkům využít obnovitelné zdroje energie a snížit své náklady na elektřinu. Společnost Alpha Solar systems s.r.o. je známá svou špičkovou technologií a kvalitním zákaznickým servisem. Díky svému dlouholetému zkušenostem a odbornému týmu se stala jedním z lídrů na trhu solární energie v České republice. S Alpha Solar systems s.r.o. můžete mít jistotu, že vaše investice do solárních systémů bude dlouhodobě efektivní a udržitelná.

Kontakty

Alpha Solar systems s.r.o. Hlavní 106, 664 31 Lelekovice, Česko
+420 777 090 077

 • pondělí: 8:00–16:00
 • úterý: 8:00–16:00
 • středa: 8:00–16:00
 • čtvrtek: 8:00–16:00
 • pátek: 8:00–16:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅ Alpha Solar nabízí nejlepší výkonový poměr na trhu solárních panelů.
 • ✅ Díky inovativní technologii Alpha Solar je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.
 • ✅ Instalace solárních panelů od Alpha Solar je jednoduchá a rychlá.
 • ✅ Alpha Solar poskytuje dlouhou záruku na své produkty.
 • ✅ Solární panely od Alpha Solar jsou ekologicky šetrné a pomáhají snižovat uhlíkovou stopu.

Nevýhody

 • ❌První nevýhoda solárního panelu Alpha je jeho nízká účinnost ve stínu.
 • ❌Druhou nevýhodou je vysoká počáteční investice potřebná k nákupu a instalaci solárního panelu.
 • ❌Třetí nevýhodou je omezená dostupnost solární energie v oblastech s málo slunečního svitu.
 • ❌Další nevýhodou je potřeba pravidelné údržby a čištění solárního panelu pro optimální výkon.
 • ❌Poslední nevýhodou je omezená životnost solárního panelu Alpha ve srovnání s jinými typy solárních panelů.

Zkušenosti

Vřele nedoporučuji! Ani jedna věc se nepovedla napoprvé. Montáž panelů dokonce napopáté. A to jsem musel vyrábět držáky na chráničku sám. Montéři vůbec nevěděli která bije. Řekl bych, že najatí pokrývači… Zbytek hrůza-neesteticky udělané rozvody elektro, zpřeházené fáze bez informace, že to udělali… Prý dodělají a opraví při montáži HDR. Na tu však přijel úplně jiný pán, kterému jsem coby elektrikář pomáhal, jinak by byl barák bez proudu dva dny. Odjel však večer s tím, abych si zbytek dodělal, protože musí stihnout ubytování na další akci. Neutažené spoje, volné svorky, nic neproměřil…Ještě tři dny jsem řešil problémy s rozvody. Teď mi přišla zpráva ze SFZP o nekompletní žádosti o dotace, podané firmou Alphasolar. Vrací ji s tím, že chybí dokumentace. A ještě jedna věc. Technologii ve smlouvě danou nemám. Prý ji výrobce nedodává. Dali mi jinou. Komunikace mizerná, nikam se nedovoláte… No hrůza!!! Od obchodníka po montéra samí nýmandi…

Josef Perina

NEDOPORUČUJI. Do podpisu smlouvy vše v pořádku, komunikovali, slibovali instalaci do 4 měsíců, což měl být únor. Na začátku března jsem je začala „uhánět“. Přislíbili montáž panelů na 24.4.2023, přijeli až 25.4. z důvodu špatného počasí, ale panely na střechu nainstalovali. Elektrikáři měli přijet 2.5.2023. Nepřijeli, ani nezavolali. Po X telefonátech vedoucímu montážníků mi pan vedoucí řekl, že k nám poslal jistého pana Nováka, ale ten jim nedal vědět, že je nemocný (a nám samozřejmě také ne). Takže když jsem trvala na dalším termínu, zavolal mi zmíněný pan Novák s tím, že mu řekli, že má jet v úterý k nám, až v pátek a že jim to vůbec nepřislíbil. Takže jsme se domluvili na dalším termínu. Měl přijet mezi 8-9 hodinou (má to k nám cca 100km), přijel v půl 12 s tím, že „trochu“ bloudil. Přidělal na zeď rozvodovou skříň a cca za 4 hodiny zase odjel, protože prý neměl lišty a další věci, které nám měli z Alpha Solaru dovézt. Domluvili jsme se na další termín, to bylo už 16.5. a přijeli rovnou dva. Tentokrát měli přijet už v 7 hodin ráno a dodělat to. Přijeli v půl jedenácté, protože na dálnici prý byla zácpa. Přidělali na zeď střídač a na strop cca 5 metrů lišty a za 5 hodin odjeli, protože prý nemají originální koncovky na baterie, které tam potřebují. Další termín pan Novák zrušil telefonicky ten den, co měl přijet, protože musel nutně s autem na STK a pak že mají něco „nutného“ v Dukovanech. Další 100% termín byl dnes 29.5., takže jsem si na dnešek nebrala žádné zakázky, protože neměla jít elektřina. Ráno v 8 hodin mi volal kolega pana Nováka, že mu na mě dal telefon pan Novák včera večer a že mě už nechtěl večer obtěžovat, takže mi sdělil, že neřijede, protože včera vjel s autem do jámy na silnici a „úplně se mu vysypal chladič“, ale že pan Novák říkal, že by mohli přijet o víkendu. Přes týden to u mne není tak jednoduché, protože mám cukrářskou výrobnu a potřebuji si naplánovat termíny tak, abych na ten termín neměla a nebrala zakázky, takže aspoň 10 dní dopředu a nemohu prostě u nasmlouvaných zakázek ráno zákazníkovi zavolat a říct „bohužel, vysypalo se mi auto nebo mi do toho vlezlo něco důležitějšího, že dort nebude, domluvíme se na jindy…“ Zavolala jsem i na centrálu firmy a tam mi paní poté poslala e-mail se slíbenými dokumenty a s dodatkem, že má informaci, že by elektrikáři měli přijet v sobotu, ale že nejpozději ve čtvrtek mi ten termín potvrdí. Kromě toho, že začínám vidět rudě, když slyším Alpha Solar, tak začínám být znepokojena tím, jestli se dokončení vůbec dočkáme. Na tuto firmu přesně pasuje rčení „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.“ Alpha Solar už nikdy více!

Miroslava Vacková

Nedoporučuji, pouze slibují. Panely na střeše neodborně nainstalované s volně položenými kabely, v průstupu střechou bez chráničky. Elektro instalace – po 4 hodinách práce technici odjeli, že prý je MDŽ a už se neozvali. Více než měsíc pryč a stále čekáme. Na telefonu mi pouze pán řekl, že se do konce týdne určitě ozve, máme polovinu dalšího a stále nic …. Na reklamaci neodborně instalovaných panelů nám opět nikdo nereaguje. Asi normální v dnešní době. Takže se budu jen modlit, aby to někdo dodělal.

David Váňa

Já mám zkušenost výbornou Od zaplacení zálohy za dva týdny začli s montáží. Vše bez problemu. Mám v provozu rok a jsem velmi překvapená co se s firmou stalo.

Dagmar Karlíková

Spokojenost. V říjnu podepsaná smlouva, v lednu instalace panelů na střeše, v březnu dodání SOLAX baterií a střídače, propojení a uvedení do provozu elektrikáři ,vč.aplikace s technikem, muselo se to doladit, panely po externí firmě pracovníci Alpha Solaru ještě upravili, aby to bylo perfektní. Funguje to skvěle, čekáme nyní na dotaci od státu. Doporučujeme, profesionální jednání.

Jaros 00071

Často kladené dotazy

Jste nezávislý recenzentem na Alpha Solar?

Ano, jsem nezávislý recenzent na Alpha Solar.

Jaká je vaše celkové hodnocení produktů Alpha Solar?

Alpha Solar nabízí kvalitní a spolehlivé solární produkty s vysokou účinností.

Jak dlouho trvá instalace solárního systému od Alpha Solar?

Instalace solárního systému od Alpha Solar zpravidla trvá několik dní a záleží na konkrétních podmínkách.

Jaká je záruka na solární panely od Alpha Solar?

Alpha Solar poskytuje standardní záruku na solární panely s možností rozšíření na delší dobu za příplatek.

Jaká je průměrná úspora na energií s solárním systémem od Alpha Solar?

Průměrná úspora na energii s solárním systémem od Alpha Solar se pohybuje kolem 30-50 % v závislosti na spotřebě domácnosti.

Jaká je dostupnost a servisní podpora pro zákazníky Alpha Solar?

Alpha Solar má širokou síť partnerů a autorizovaných servisních center po celé České republice, které poskytují kvalitní servisní podporu pro zákazníky.

Leave a Comment