123 kurýr recenze

123 kurýr je společnost poskytující kurýrní služby v České republice. Nabízí rychlé a spolehlivé doručování zásilek po celém území ČR. Své služby poskytuje jak pro jednotlivce, tak pro firmy, a to za konkurenceschopné ceny. Díky moderním technologiím a efektivní logistice je 123 kurýr schopen doručit zásilky včas a bez problémů. S jejich službami budete mít jistotu, že vaše zásilka dorazí tam, kam má, včas a v pořádku.

123 kurýr

123 Kurýr je společnost poskytující kurýrní služby s důrazem na rychlost a spolehlivost. Jejich kurýři jsou vyškoleni a zkušení, což zajišťuje, že zásilky jsou doručeny včas a bezpečně. 123 Kurýr nabízí širokou škálu služeb, včetně expresní doručování, mezinárodních zásilek a sledování zásilek online. S jejich efektivním systémem a profesionálním přístupem jsou ideální volbou pro každého, kdo potřebuje spolehlivou kurýrní službu. Důvěřujte 123 Kurýr pro vaše doručovací potřeby a budete spokojeni s jejich službami.

Firma 123kurýr

Společnost 123kurýr je předním poskytovatelem kurýrních služeb v České republice. Sídlí v Praze a nabízí širokou škálu doručovacích možností pro své zákazníky. S vysokou úrovní služeb a efektivním řízením doručování se 123kurýr stal oblíbenou volbou pro mnoho firem i jednotlivců. Díky svému profesionálnímu přístupu a spolehlivosti si získal důvěru zákazníků po celé republice. S 123kurýrem můžete mít jistotu, že vaše zásilky dorazí včas a bezpečně na místo určení.

Kontakty

123kurýr Staroměstská 534, Staré Město, 739 61 Třinec-Třinec 1, Česko

  Výhody

  • ✅ Rychlé a spolehlivé doručení zásilek po celé České republice
  • ✅ Široká škála služeb v oblasti doručování a logistiky pro firmy i jednotlivce
  • ✅ Moderní technologie a online sledování zásilek pro maximální pohodlí zákazníků
  • ✅ Profesionální a přátelský přístup k zákazníkům a jejich individuálním potřebám
  • ✅ Konkurenceschopné ceny a flexibilní přístup k cenovému nastavení podle objemu a času doručení

  Nevýhody

  • ❌ Nepřesné doručování zásilek
  • ❌ Zpoždění při doručování
  • ❌ Nepřehledný online sledovací systém
  • ❌ Nepříjemný a neochotný personál
  • ❌ Nedostatečná komunikace s klienty

  Zkušenosti

  Když Vám na depu spadne zásilka, navíc celkem těžká a je evidentní, že se uvnitř zboží poškodilo, není zrovna v pořádku ji přelepit a odeslat zákazníkovi. Navíc kurýr tvrdil, že to před ním rozbalovat nemám. Doufám, že už mi nikdy nic nebudete doručovat.

  Karolina Tlusta

  Nám dluží několik desítek tisíc za vybrané dobírky. Od 10 měsíce 2023 společnost nekomunikuje. Pokud někdo podal nějakou žalobu nebo návrh na insolvenci, tak to zde napište ať se můžeme spojit.

  Aleš Králík

  Absolutně nechápu, jak tato služba může fungovat. Kurýrovo chování bylo celkově strašný. Při telefonátu vůbec nekomunikoval, jen vydával zvuky ve stylu eh eh… Dovezl jen část pohovky, krabice rozbitá, vyhodil ji z auta a bez jakékoliv komunikace odjel. Takže krabici nechal na ulici a dál se nezajímal. Budova má první dveře průchozí a je tam recepce. Nechápu, že tuto společnost ještě nějaký e-shop využívá. Bohužel si nemůžete zvolit formu dopravy.

  Anna

  Nejhorší společnost na kterou jsem zatím narazila.! Objednávka zadána a zaplacena dne 05.09.2023 dnes je 18.09 a stále balík není doručený. Mezitím v týdnu jsem jim volala, jak to vypadá ,paní s kterou jsem mluvila a řekla jí číslo objednávky mi nic nevysvětlila ani neřekla a položila mi telefon. Pro mě to byl první a poslední balík. Tuto společnost NEDOPORUČUJI!! Pokračování:Zásilku nakonec ani nedoručili příjemci.Asi po 3týdnech co jsem koukla na sledování balíku, tak tam byla vratka. Po tel.komunikaci ,proč nedoručili Zásilku ??Mi paní sdělila, že mají málo autodopravcu a nemá to kdo rozvést, takže balík vrací zpět. Takže když to shrnu,dala jsem 250kč za balík, který mi drželi pomale měsíc a ani ho nedoručili.

  Holly

  Naprosto nedoporučuji. 1) Nedovoláte se 2) Doprava trvá týden a stále objednávka nedorazila a firma čeká na dodání! 3) Komunikace žádná, během posledních 3. dnů 18hovoru s čekáním 6-10 minut na lince a reakce 0. Chtěl jsem pro zásilku zajet sám na sklad a nemohu. 4) Pokud by byla možnost dat 0 hvězd, tak bez váhání bych to udělal jestli by to mělo vliv. Příště zvolíme jinou dopravní službu. Mezitím jsem zjistil, změnu názvu firmy z 123kurýr na FEDES LOGISTICS.. Úprava: odpověděli nám na e-mail s tím, že ať nám poskytnou adresu a my si pro zásilku přijdeme. Omluvili se, že nestíhají z kapacitních důvodu a že to je nejlepší nápad. Zásilka vyzvednuta, nijak poškozena nebyla, předání proběhlo rychle. Jinak to vypadalo, že nemají opravdu dost lidi. Nejspíše asi vyrostli v Česku dřív než čekali a nestihli se přizpůsobit. Opravím hodnocení, ale je tam hodně co vylepšovat. Doporučení: pokud nestíhají zásilky, tak to lidem předem oznámit ať s tím počítají a nabídnout jim osobní vyzvednutí a ne že nevědomky lidi čekají 2 týdny, nevědí co se děje, kde zásilky jsou apod.. Navíc označení napr. Depo PHA-07 opravdu nevím co to je, nikde v kontaktech nepíšou co to znamená a které to je depo a kde se nachází.. A dat někoho k telefonu, kdo to schytá, ale vysvětli to lidem a nabídne možnosti. Ještě detail: mezitím mi přišla zásilka z činy. Podobný čas objednání.

  Malonich

  Často kladené dotazy

  Co je 123 kurýr?

  123 kurýr je společnost poskytující kurýrní služby pro rychlé doručení zásilek.

  Jak dlouho trvá doručení zásilek prostřednictvím 123 kurýra?

  Doručení zásilek prostřednictvím 123 kurýra trvá obvykle 1-2 pracovní dny.

  Jaké typy zásilek 123 kurýr doručuje?

  123 kurýr doručuje různé typy zásilek, včetně balíků, dopisů a dokumentů.

  Jaké jsou cenové možnosti za doručení zásilek pomocí 123 kurýra?

  Ceny za doručení zásilek pomocí 123 kurýra se liší v závislosti na velikosti a váze zásilky, ale jsou obvykle konkurenceschopné.

  Jaký je rozsah působnosti služeb 123 kurýra?

  Služby 123 kurýra jsou poskytovány v celé České republice, s možností doručení i do zahraničí.

  Leave a Comment